POUŽITÁ - Vestavba Stella 120/50/H3 od Rebuild Car

Pro zákazníka kterému děláme individuální vestabu na míru prodáváme jeho vestavbu od firmy REBUILD CAR. 

Jedná se o nejdražší verzi -  horním šuplíkem, Včetně lednice Dometic TCX21

S patrem na nádobí, Včetně lednice Dometic TCX21

Detailní popis produktu

Pro vozy s 2. a 3. řadou sedadel: Volkswagen Transporter, Volkswagen Multivan, Ford Tourneo Custom, Renault Trafic, Mercedes Vito, Mercedes V, Viano, Vito
Vestavba Stella
je ideální partner pro cestování a kempování. Inspirujte se v naší galerii videí.
Její velká obliba je především pro snadnou montáž a demontáž do vozidla.
Vestavby Rebuild-car vyrábíme ze speciálních hliníkových profilů a odlehčených materiálů. Díky nízké váze nezatěžuje zbytečně vozidlo. Použitím těchto materiálů se naše Vestavby Rebuild-car pohybují s váhou okolo 50kg.
Navíc se dá celá vestavba rozložit na jednotlivé boxy a díky tomu si ji do auta nainstaluje pohodlně každý sám.


Vestavba Stella 120/50/H3 obsahuje:

 • Základní konstrukci kuchyňky o rozměrech: šířka 120cm, hloubka 50,5cm, výška 63cm
 • Box s vodou je vybavený 2 kanystry o objemu 2x 15 litrů a 12V čerpadlem. Hlavní část výklopného dřezu je z nerezových dílů, který osazujeme skládacím dřezem od firmy Outwell. Box je z horní části zakrytý dřevěnou bio deskou vhodnou pro přípravu jídla.
 • Box s vařičem obsahuje kartušový vařič od firmy Meva, výklopnou dřevěnou bio desku vhodnou pro přípravu jídla a objemný úložný prostor pod vařičem.
 • Box pro lednici je připravený pro umístění lednice o maximálních rozměrech š=360, h=475mm, v=435mm.
  Lednice není v základní ceně vestavby. Pro vestavbu Stella 120/50/H3 doporučujeme lednici Dometic TCX21. Vestavbu i s lednicí najdete ve variantách tohoto produktu.
 • Postel o délce 200cm s molitanovou matrací (výška matrace 7cm). Matrace je šitá na míru a je přes celou šířku auta. Postel je nezávislá na sedadlech (video). Po rozložení postele Vám vznikne pod postelí úložný prostor o výšce cca 58cm.
 • Horní šuplík je velice oblíbený a praktický úložný prostor. Do prostoru horního šuplíku je přístup i přes horní poklop vestavby.

Instalace a uchycení do auta:

 • K uchycení vestavby používáme vždy oka pro upevnění nákladu. Vestavbu uchytíme pomoci závitů a šroubů skrz oko nebo pomoci jednoduchých popruhů. Způsob uchycení závisí vždy na konkrétním modelu vozu.
 • Instalace vestavby nezabere více než 5 minut. Vestavbu vložíte do auta (pro snadnější manipulaci můžete vyjmout všechny boxy), uchytíte pomoci šroubů nebo popruhů a tašku s matrací a konstrukcí postele vložíte nad nebo za vestavbu.
  Ilustrativní video instalace a uchycení vestavby do Peugeot Traveller (stejné pro Toyota ProAce Verso, Citroen SpaceTourer, Opel Zafira Life)
69 000,00 Kč