Krátký náhled do mého života

Jak to všechno vlastně začalo

Norsko a moje Movano
Norsko a moje Movano
Norsko a Cubic ministove
Norsko a Cubic ministove
První vestavba Opel Movano cabin styl
První vestavba Opel Movano cabin styl

Proč to vlastně všechno dělám

Roku 2017 jsem se po 4 letech vrátil z USA, kde jsem hodně cestoval a více méně jsem projel 48 států. Některé vícekrát. Byl jsem uchvácen tím jak američané cestují a jak žijí tím jejich kočovným životem. RVčko nebo obytné auto má kde kdo a není nic neobvyklého na tom v něm prostě žít a cestovat po USA ať už za prací nebo jen zábavou. Kempy a národní parky jsou naprosto úžasné. Hned jsem věděl, že první věc po příjezdu do ČR bude postavit si obytné auto. 

Volba padla na Opel Movano 2005 a za tři měsíce bylo hotové. Musím se přiznat, že poslední rok v USA jsem každý volný čas věnoval videím na youtube, které se zabývaly přestavbou aut. 

Auto bylo postaveno někdy v únoru 2018 a hned jsem vyrazil do severního Polska. -19°C nebyl problém, protože jsem topil kamínkama na dřevo. Z Polska do Holandska, Německo, Česko a zase Polsko atd. Norsko 09/2018 na měsíc bylo taky naprosto úžasné. V té době už jsem se, ale nějakou dobu vídal s kamarádkou, která má dva malé kluky 8/14 let nyní a ti samozřejmě chtěli cestovat se mnou. 

Auto bylo stavěné jen pro dva. Muselo jít z domu. Našlo se pár zájemců a za par měsíců se auto prodalo. Nastala však situace, kdy mi volal jeden ze zájemců o moje Movano a ptal se jestli jsem ho prodal nebo ho pořád mám. Řekl jsem, že auto je prodané. Pán odpověděl - to nevadí, postavíte mi jiné? 

No a tak to celé začalo. Postavil jsem tedy pánovi Iveco. A další super človíček se ozval jestli bych chtěl udělat interier do kompletně zrenovovaného VW T3 Reimo. No to jsem nemohl odmítnou, protože to auto doslova dostalo druhý život a já se chtěl moc podílet na této renovaci. 

Další a další dobří lidé se ozývají a chtějí, abych jim postavil nebo předělal jejich autíčko. A to nás přivádí do dnešního dne. Od 16.12.2019 máme své vlastní prostory a můžeme stavět lidem jejich sen na kolech. Domov, který si berete sebou kamkoliv jedete. 

To co dělám mě moc baví a práce je mi koníčkem. I proto chci, aby jste věděli, že se nesnažím stát milionářem a za každou cenu vydělat co nejvíce. Stavím auta s láskou a vše co dělám je v tu chvíli uděláno s takovou kvalitou jakou bych stavěl své vlastní auto. Kvalita a spokojenost je pro mě to nejdůležitější. Už od roku 2000 cca dělám audio ozvučení do aut. Postavil jsem spoustu audio vestaveb, subwooferů nespočet a vždy mi šlo hlavně o kvalitu a dobré jméno. 

Píšu vše od srdce a upřímně a tak to u mě i můžete vždy očekávat i Vy. Někdy můžu být až příliš upřímný a ne každý tu upřímnost a přímost snáší, ale prosím neberte to zle. Jsem prostě tak vychovaný. 

S přáním hezkého dne Pavel Staniczek