e-shop

Prodáváme pouze věci, které sami používáme a vyrábíme

Produkty

Instalační deska naftového topení

Tato instalační deska je speciálně vytvořená pro instalaci nezávislého naftového topení Planar, Webasto, Čínské kopie atd.  Je vyrobena z NEREZU svařovaný LASEREM. Nabízíme ji ve třech variantách.  Varianta 1 - Samotná deska  Varianta 2 - Deska s ochranným kroužkem 4cm pro podlahu do 4cm výšky Varianta 3 - Deska s ochranným kroužkem 7cm pro podladu do 7cm výšky Deska je vyrobena z nerezu o síle 1,5mm vyřezaná vodním paprskem.  Pro instalaci je potřeba vyvrtat diru do podlahy korunkou 102-104mm v průměru. 

Cena od 600,00 Kč

DOPRODEJ POSLEDNI KUS VW T5 Levy Otočný modul Van-Swing

POZOR RAMENO VAN SWING JIZ NEBUDE DALE V NASI NABIDCE.  POSLEDNI KUS SKLADEM JE NA VW DEKUJEME ZA POCHOPENI Rameno má certifikaci pro EU.  POZOR  // Za rameno neni možné tahat   // POZOR Otočný modul Van-Swing se závěsem na levé nebo pravé straně NOVINKA: Van-Swing se závěsem na levé straně je nyní od roku 2014 k dispozici také pro Ford Transit Custom. Známým problémem přestavby dodávek je nalezení vhodného nosiče jízdního kola. Nosiče kol na tažném zařízení blokují zadní dveře, pokud je třeba je otevřít.  Perfektním řešením je otočný modul Van-Swing. Po namontování otočného modulu na existující tažné zařízení můžete použít vlastní nosič kol. Při otevírání zadních dveří nemusíte sundávat kola ani nosič. Otočný modul vám dává možnost otočit nosič kol do strany i s kolama, abyste mohli otevřít obě dveře. Van-Swing využívá stávající upevňovací body na tažném zařízení. Ve většině případů lze modul namontovat na stávající tažné zařízení.  Výhodou závěsu na levé straně přestavby dodávky: + Komfort, nemusíte se pohybovat kolem otočného ramene, abyste se dostali k zadním dveřím. + Pohodlí, pravé dveře se otevírají jako první, nosič se nemusí otevírat úplně. Výhodou závěsu na pravé straně přestavby dodávky: + Bezpečnost, otočná tyč se otáčí na stranu chodníku, a ne směrem k silnici. + Pohodlí, pravé dveře lze snadno otevřít, abyste něco rychle uchopili. Nosnost Van-Swing je 60 kg. To zahrnuje jízdní kola a nosič jízdních kol. To znamená, že pokud nosič jízdních kol váží 15 kg, mohou jízdní kola stále vážit maximálně 45 kg.  Protože je modul namontován na tažné zařízení, je nosič kol ve výšce kolen. To je ideální, protože je nebudete muset zvedat vysoko. Vzhledem k použití stávajících montážních bodů nejsou nutné žádné úpravy vozidla. Van-Swing je dodáván s integrovanou 13kolíkovou zásuvkou pro rozšíření stávající zásuvky. Vhodnými modely dodávek jsou například: Adria: Twin Axess, Twin Supreme, Twin Plus. Bavaria. Burstner: City Car C, City Car Harmony. Carado: Vlow. Challenger: Vany. Chausson: Twist. Citroen: Jumper, Relay. Dreamer: Carlife. Fiat: Ducato. Ford: Nugget, Transit Custom. Font Vendome: Duo, Leader, Plaisance. Globecar: Roadscout, Globescout, Campscout, Globestar. Hobby: Vantana. Hymercar: Ayers Rock, Yosemite, Yellowstone, Grand Canyon. Knaus: Boxstar, Boxlife, Boxdrive. Malibu: Van, Van Charming. McLouis: Menfys S, Menfys Prestige. Peugeot: Boxer. Pilote: Van. Pössl: Roadcamp, Roadcruiser, Roadstar, 2Win, Summit. Rapido: Van. Sunlight: Cliff. Volkswagen: California. Weinsberg: CaraTour, CaraBus. Wellhouse. Westfalia: Colombus, Club Joker, Amundsen, Sven Hedin, Nugget. POZNAMKA / DODAVATEL POTVRDIL ZE JE MOZNE INSTALOVAT I NA  Ford Transit 2013 s nutnosti upravit kotvici bod. Jumpy/Expert/ProAce (2016-), Vivaro (2019-) NENI MOZNE INSTALOVAT NA FIAT TALENTO

12 990,00 Kč

Okapnička nad posuvné dveře

Nově nabízím okapničku nad posuvné dveře do všech modelů Ducato  / Jumper / Boxer H1L1 má menší dveře proto je potřeba objednat kratší okapničku.  Všechny ostatní modely mají tu větší  Na okapničku můžete nalepit LED pásek a hned nad hornim ramenem dveří jsou pruchody do auta kudy se protáhne kabel. Není potřeba vrtat díry!!! Materiál nerez komaxitovaná černá leskla.  Instalace na oboustrannou lepící pásku plus tři šroubky nebo lepidlo a šroubky. 

990,00 Kč

Instalační deska naftového topeni Ducato/Boxer/Jumper

Tato instalační deska je speciálně vytvořená pro instalaci nezávislého naftového topení Planar, Webasto, Čínské kopie atd.  Je určena pro instalaci do vozu DUCATO/BOXER/JUMPER pod sedačku spolujezdce.  V montážní desce je také otvor na kabel, který dál vede do čerpadla.  Nabízíme ji ve dvou variantách.  Varianta 1 - topení fouká směrem do zadní části vozu.  Varianta 2 - topení fouká směrem k sedadlu řidiče. Deska je vyrobena z oceli o síle 1,5mm vyřezaná laserem a poté naohýbaná na ohýbacím stroji. V další fázi jsou svařené rohy uvnitř a je nalakovaná práškovou barvou RAL 9005 100micronu. 

1 250,00 Kč

Držák kol za přední vidlici

Hlinikový držák pro tři kola. Velmi snadna manipulace a možnosti vytočení vidlice nebo posunuti do stran atd.  Hlavní profil délky 1000mm nebo 1200mm  Můžete si zvolit počet držáků 3 nebo 4

Cena od 2 200,00 Kč