e-shop

Prodáváme pouze věci, které sami používáme a vyrábíme

Produkty

Instalační deska naftového topení

Tato instalační deska je speciálně vytvořená pro instalaci nezávislého naftového topení Planar, Webasto, Čínské kopie atd.  Je vyrobena z NEREZU svařovaný LASEREM. Nabízíme ji ve třech variantách.  Varianta 1 - Samotná deska  Varianta 2 - Deska s ochranným kroužkem 4cm pro podlahu do 4cm výšky Varianta 3 - Deska s ochranným kroužkem 7cm pro podladu do 7cm výšky Deska je vyrobena z nerezu o síle 1,5mm vyřezaná vodním paprskem.  Pro instalaci je potřeba vyvrtat diru do podlahy korunkou 102-104mm v průměru. 

Cena od 500,00 Kč

Kompletní elektro instalace do vozu Ducato/Boxer/Jumper

Tato sada obsahuje kompletní elektrozapojení do vašeho vozu.  Není možné ji zakoupit bez montáže v naší dílně.  Cena nezahrnuje instalaci.  Sada obsahuje- Ovladaci panel s ukazatelem vody PSCustom Jistič / chránič v boxu 16A CEE zásuvka uhlová - klasická zástrčka, délka 1,5 m  Vstupní zásuvka 13 CEE17 (Barva cerna)  Kompletni kabelaže vozu  Solarni kabely včetně konektory MC4  Distribuční blok  Baterie 200Ah lifepo s bluetooth  Solární panel 450Wp  Hlinikovy profil k uchyceni solaru na střeše  MPPT solární regulátor Victron Energy SmartSolar 100/30  DC-DC nabíječka Orion-Tr Smart 12/12-30A (360W) neizolovan Měnič/nabíječ Victron Energy Multiplus 12V/800VA/35A-16A  Kurty k upevneni baterie  Pojistkový odpojovač  Pojistka přední ANL  Hlavní pojistka plus nahradni poj  Chlazeni elektrosystemu, ventilatory, mřížky, termostat Instalační lišta plastová - kanál/žlab Kompletní instalační materiál Dále samozřejmostí je kompletní nastavení celého systému.  Záruka 5let na komponenty značky Victron energy

89 900,00 Kč

Okapnička nad posuvné dveře

Nově nabízím okapničku nad posuvné dveře do všech modelů Ducato  / Jumper / Boxer L2/3/4 je na ceste. Naskladneno bude po Novem roce H1L1 má menší dveře proto je potřeba objednat kratší okapničku.  Všechny ostatní modely mají tu větší  Na okapničku můžete nalepit LED pásek a hned nad hornim ramenem dveří jsou pruchody do auta kudy se protáhne kabel. Není potřeba vrtat díry!!! Materiál nerez komaxitovaná černá leskla.  Instalace na oboustrannou lepící pásku plus tři šroubky nebo lepidlo a šroubky. 

Cena od 500,00 Kč 990,00 Kč

Instalační deska naftového topeni Ducato/Boxer/Jumper

Tato instalační deska je speciálně vytvořená pro instalaci nezávislého naftového topení Planar, Webasto, Čínské kopie atd.  Je určena pro instalaci do vozu DUCATO/BOXER/JUMPER pod sedačku spolujezdce.  V montážní desce je také otvor na kabel, který dál vede do čerpadla.  Nabízíme ji ve dvou variantách.  Varianta 1 - topení fouká směrem do zadní části vozu.  Varianta 2 - topení fouká směrem k sedadlu řidiče. Deska je vyrobena z oceli o síle 1,5mm vyřezaná laserem a poté naohýbaná na ohýbacím stroji. V další fázi jsou svařené rohy uvnitř a je nalakovaná práškovou barvou RAL 9005 100micronu. 

1 250,00 Kč

Kapsář do obytného vozu nad postel

Na zakázku vyrobený kapsář do obytného vozu nad postel.  V ceně jsou 4ks kapes. Navýšení počtu kapes je možný po dohodě.  Výška kapsáře je 35cm. Pokud Vám rozměr nevyhovuje úplně přesně do Vašeho vozu, dejte do poznámky při objednávce Vámi požadovaný rozměr kapsáře. 

Cena od 4 500,00 Kč

Kapsář do Ford Tourneo 2018

Kapsář na zadní okna Ford Tourneo. Pravé okno delší, levé kratší.   Je vyroben z velmi kvalitních materiálů a přesně na míru.  Velikost kapes a počet je možné změnit.  Standartní kapsář má dvě velké kapsy na pevno a dvě menší kapsy.  Meriál je vždy černý, avšak barevnou linku je možné si změnit.  Nově je možné si zakoupit každé okno zvlášť nebo jako sadu obě.  Montáž na okno je podtlakovýma přísavkama vysoké kvality. 

Cena od 3 200,00 Kč

Kapsář na zadní okno Land Rover Discovery 2

Na míru vyrobený okenní kapsář na zadní okno Land Rover Discovery 2. Kapsář má jednu velikou spodni kapsu a dvě malé. Na každé kapse je také síťka pro odkládání různých drobností. Kapsář je na sklo uchycený podtlakovými přísavkami.  Barvu lemu si můžete vybrat. Na vyber je 8 zakladnich barev. 

Cena od 3 100,00 Kč

Sprchový box PSCustom

Nově nabízíme sprchový box do vašeho vozu.  Rozměr sprchy  1. 90x70x195cm pro vozy Ducato H3 se zateplenou podlahou 2. 90x70x185cm pro vody Ducato H2 se zateplenou podlahou Otvor pro vstup je 50x170cm - je možné upravit rozměr. Sprcha je vyrobena ze svařeného plastu. Tím je naprosto zamezeno jakémukoliv úniku vody nebo prosáknutí. Materiál se lehce udržuje čistý. Kolem sprchy je potreba postavit drevěný box pro zpevnění celého boxu ve voze. Do plastu se snadno vrtají otvory pro pákovku nebo topení z rozfuku atd.  Dveře nejsou součástí dodávky je nutné je objednat zvlášt a namontovat do sprchy až po jejím usazení do vozu.  Rozměry je možné změnít všechny. Tato změna však ovlivní cenu. 

18 500,00 Kč

Držák kol za přední vidlici

Hlinikový držák kola za přední vidlici. Velmi snadna manipulace a možnosti vytočení vidlice nebo posunuti do stran díky rychloupínacímu mechanismu. Hlavní profil délky 1000mm nebo 1200mm  Můžete si zvolit počet držáků 3 nebo 4 Hliníková lišta se šroubuje do podlahy vozu pro lepší stabilitu.  Držáky mají několik možných rozměrů pro šířku osy kola. Doporučujeme kroužky přilepit po odzkoušení aby při usazování kola do držáku nemohly sklouznout a tím montáž kola komplikovat. 

Cena od 2 600,00 Kč

Kapsář na zadní okno VW T5 Caravelle

Kapsář na míru do VW T5 Caravelle přímo na zadní okno.  Fotografie je z T4 jen pro ilustrační.  Přichycení je do plechu kolem okna nebo přísavkama přímo na sklo.  Na výběr je 8 zakladních barev lemu.  

5 400,00 Kč

Kapsář na sedadlo verze 2

Kapsář na zadní stranu předních sedadel. Je vyroben z velmi kvalitních materiálů a přesně na míru do Vašeho vozu. Velikost kapes a počet je možné změnit.  Standartní kapsář má dvě velké kapsy,  plus síťka na mobil, pastelky a dalsi drobnosti. Materiál je vždy černý, avšak barevnou linku je možné si změnit. 

2 950,00 Kč

Kapsář na zadní okno boční Renault Trafic do 2014

Na míru vyrobené kapsáře do vozu Renault Trafic / Opel Vivaro do roku 14.  Umístění je do zadního pravehé nebo levého okna verze LONG.  Uchycení kapsáře je do plechu kolem okna lisovacíma maticema a šroubkama s velkýma podložkama.  Kapsář ma šest velkých kapes, ale zákazník si sám vybírá jak budou kapsy veliké a jak budou uspořádané.  Je možné si vybrat ze základních 8 barev barvu lemu jež je na fotografii bílý.  Zipy klasicky používáme černé jen na fotografii je bílá varianta.  Montážní materiál je součástí balení. Jen je nutné mít nebo si vypůjčit lisovací kleště. 

5 900,00 Kč

Kapsář na okno VW T4 zadní

Na zakázku vyrobený kaprář do VW T4 na zadní levé nebo pravé zadní okno.  Jsme schopni vyrobit kapsáře do všech verzí jako je Caravella, Multivan, Transporter, klasická delka i long.  Lékarnička je na suchý zip pro snadné a rychlé odejmutí. 

5 400,00 Kč

Stříška na vůz Trafic / Vivaro do 2014

Stříška, která prodlouží vaši střechu se instaluje na dveře viz fotka. Je to hrubý velmi kvalitní, nepromokavý materiál.  Upnutí na střeše je pomocí přiložených gumek k origo držákům hagusu přímo na střeše.  Součástí stříšky je i montážní materiál, dvě skládací stanové tyče, gumky, gumové domečky, které se instalují do boku dveří a ještě zástěna, ta vám dodá soukromí a uzavře celý prostor.  Vše se pěkně sbalí do obalu, který je také součástí balení. 

4 390,00 Kč

Kapsář na boční stěnu velký

Orientační rozměr kapsaře je 150 x 60 cm  Tento kapsář je možné vidět v námi postaveném Citroen Jumper H3L3.  Obsahuje 4 velké kapsy, 3 menší kapsy a lékarničku, které je na suchém zipu z důvodu rychlé demontáže v případě potřeby. 

6 500,00 Kč

Kapsář na míru přímo do vašeho vozu

Tento kapsář byl vyroben do naší poslední stavby Citroen Juper L3H3 pod postel s tím že maximalizuje využití stěny, která by jinak byla prázdná. Kapsář je na výšku cca 80cm a šířku 40cm.  Jsou to od spodu postupně se zmenšující kapsy. 

3 900,00 Kč

Moskytiera na boční dveře

Moskytiéra je vyrobena z velice kvalitního voděodolného a pevného materiálu. Síť je uchycena na pevno pod těsnící gumou kolem dveří.  Je zde také možnost jiného alternativního uchycení. Po stranách  v horní části má každá síť dva popruhy, ktere drzi sit srolovanou v horni casti.  Instalacni video Lepidlo k instalaci Dekalin MS5 cerne muzeme dodat spolecne se siti.  Cena lepidla je 390kc Sit ma po obou stranach zipy a magnety 

Cena od 6 000,00 Kč 6 990,00 Kč

Kapsář na zadní dveřní okno Renault Trafic do 2014

Na míru vyrobený kapsář do vozu Renault Trafic / Opel Vivaro do roku 14. Uchycení kapsáře je do plechu kolem okna, lisovacími maticemi a šroubky s velkými podložkami.  Kapsář obsahuje jednu velkou kapsu dole a dvě menší nahoře. Je možné si vybrat ze základních barev lemu jež je na fotografii bílý. Také je zde možnost jiné barevné varianty u přívěsku na jezdci zipu jež je na fotografii zelené barvy. Montážní materiál je součástí balení. Jen je nutné mít nebo si zapůjčit lisovací kleště.

3 100,00 Kč

Kapsář Land Rover Discovery 3 zadní boční okna

Na míru vyrobený okenní kapsář na zadní okno Land Rover Discovery 3. Kapsář má jednu velikou spodni kapsu a dvě malé.  Na každé kapse je také síťka pro odkládání různých drobností.  Lemy hran jsou na fotce bilé,  ale je zde možnost dalších osmi barevných variant lemu. Dále je zde také možnost jiné barvy přívesku na jezdce.  Kapsář je na sklo uchycený podtlakovými přísavkami.

3 100,00 Kč

Kapsář na zadní okno boční Renault Trafic do 2014

Na míru vyrobené kapsáře do vozu Renault Trafic / Opel Vivaro do roku 14.  Umístění je do zadního pravehé nebo levého okna verze LONG.  Uchycení kapsáře je do plechu kolem okna lisovacíma maticema a šroubkama s velkýma podložkama.  Kapsář klasicky obsabuje dvě velké kapsy ve spodní řadě, tři menší kapsy v horní řade s možností nahrazení jedné kapsy lékarničkou v červené barvě uchycenou na suchém zipu z důvodu snadného a rychlého odejmutí.  Dále to jsou dvě hluboké kapsy na 1,5L pet lahve a velké balení kapesníků.  Všechny kapsy mají ještě malé síťky pro odložení drobností v přední části.  Je možné si vybrat ze základních 8 barev barvu lemu jež je na fotografii bílý.  Zipy klasicky používáme černé jen na fotografii je bílá varianta.  Montážní materiál je součástí balení. Jen je nutné mít nebo si vypůjčit lisovací kleště. 

5 900,00 Kč

Kapsář na dvojsedak VW T4 caravelle

Kapsář na zadní stranu dvojsedaku. Je vyroben z velmi kvalitních materiálů a přesně na míru do Vašeho vozu. Velikost kapes a počet je možné změnit.  Standartní kapsář vidite na fotografii. Červenou lekarničku je možne nahradit klasickou kapsou.  Materiál je vždy černý avšak barevnou linku je možné si změnit. 

4 800,00 Kč

Moskytiéra zadní dveře H3

Moskytiéra je vyrobena z velice kvalitního voděodolného a pevného materiálu. Síť je uchycena na pevno pod těsnící gumou kolem dveří. Je zde také možnost jiného alternativního uchycení. Po stranách v horní části má každá síť dva popruhy s druky pro snadné uchycení srolované síťe nahoru. Spodní část sítě je z kvalitní pevné nepromokavé látky pod jejíž části je ukryta garáž. Sit má proto tedy další dva popruhy navíc přišité po stranách a umístěné na přelomu síťe a látky, tak aby bylo možno síť srolovat jen do poloviny a zpřístupnit tak pouze garáž. Další dva popruhy s druky jsou samozřejmě také nahoře síťě pro možnost srolovaní celé síťe. Instalacni video  Lepidlo k instalaci Dekalin MS5 cerne muzeme dodat spolecne se siti. Cena lepidla je 390kc Sit ma po obou stranach zipy. Instalace je pomerne narocna proto samozrejme nabizime instalaci u nas na dilne. Vozidlo vsak musi zustat na noc pro vytvrdnuti lepidla. 

6 700,00 Kč

Moskytiera zadní dveře H2

Moskytiéra je vyrobena z velice kvalitního voděodolného a pevného materiálu. Síť je uchycena na pevno pod těsnící gumou kolem dveří. Je zde také možnost jiného alternativního uchycení. Po stranách v horní části má každá síť dva popruhy s druky pro snadné uchycení srolované síťe nahoru. Spodní část sítě je z kvalitní pevné nepromokavé látky pod jejíž části je ukryta garáž. Sit má proto tedy další dva popruhy navíc přišité po stranách a umístěné na přelomu síťe a látky, tak aby bylo možno síť srolovat jen do poloviny a zpřístupnit tak pouze garáž. Další dva popruhy s druky jsou samozřejmě také nahoře síťě pro možnost srolovaní celé síťe. Instalacni video  Lepidlo k instalaci Dekalin MS5 cerne muzeme dodat spolecne se siti. Cena lepidla je 390kc Sit ma po obou stranach zipy. Instalace je pomerne narocna proto samozrejme nabizime instalaci u nas na dilne. Vozidlo vsak musi zustat na noc pro vytvrdnuti lepidla. 

Cena od 6 000,00 Kč 6 500,00 Kč